Ученици одељења IV4 Гимназије у Зајечару, Марко Миловић и Димитрије Миљковић, учествовали су на финалном такмичењу „Кенгур без граница”.
Пласман у финале изборили су захваљујући одличним резултатима оствареним у првом кругу такмичења. Марко Миловић је у првом кругу освојио другу награду, док је Димитрије Миљковић освојио трећу награду.
У финалном надметању Марко Миловић постигао је запажен успех и освојио трећу награду.
Из Гимназије у Зајечару честитали су ученицима на постигнутим резултатима и пожелели им много успеха на будућим такмичењима.