Премијер Индије се захвалио председнику Србије: Ценимо пријатељство са Србијом

фото:24 седам

Подели:

Захвалан на честиткама које је добио од Вучића

Премијер Индије Нарендра Моди захвалио је председнику Србије Александру Вучићу на честиткама које му је упутио поводом ступања на нови мандат. Моди је поручио да Индија високо цени пријатељство са Србијом и да очекује даљи развој партнерства две земље.

– Хвала вам, председниче Вучићу, на топлим и срдачним жељама – написао је Моди.

 

Он је додао да се радо сећа Вучићеве посете Индији и, како је навео, продуктивних разговора који су том приликом вођени.

– Индија дубоко цени своје пријатељство са Србијом и радујем се заједничком раду на даљем јачању нашег партнерства у годинама које долазе – поручио је индијски премијер.

Модијева порука уследила је као одговор председнику Србије Александру Вучићу, који је премијеру Модију честитао на томе што је постао премијер са најдужим стажом у историји Индије и пожелео му успех у наставку мандата на челу владе те земље.

Извор:24 седам