Захвалан на честиткама које је добио од Вучића
Премијер Индије Нарендра Моди захвалио је председнику Србије Александру Вучићу на честиткама које му је упутио поводом ступања на нови мандат. Моди је поручио да Индија високо цени пријатељство са Србијом и да очекује даљи развој партнерства две земље.
– Хвала вам, председниче Вучићу, на топлим и срдачним жељама – написао је Моди.
Thank you President Vučić for your warm and heartfelt wishes.
I fondly recall your recent visit to India and our productive discussions. India deeply values its friendship with Serbia and I look forward to working together to further strengthen our partnership in the years… https://t.co/dVZnPPrFc6
— Narendra Modi (@narendramodi) June 14, 2026
Он је додао да се радо сећа Вучићеве посете Индији и, како је навео, продуктивних разговора који су том приликом вођени.
– Индија дубоко цени своје пријатељство са Србијом и радујем се заједничком раду на даљем јачању нашег партнерства у годинама које долазе – поручио је индијски премијер.
Модијева порука уследила је као одговор председнику Србије Александру Вучићу, који је премијеру Модију честитао на томе што је постао премијер са најдужим стажом у историји Индије и пожелео му успех у наставку мандата на челу владе те земље.
Извор:24 седам