Мићин саопштио лепе вести: У децембру део Главне железничке станици у Новом Саду у функцији, ускоро и трећи мост

Подели:

Градоначелник Жарко Мићин говорио је о актуелним друштвеним и политичким темама за Пинк телевизију и подвукао да је ситуација у Новом Саду стабилна.

– Оно што морам да кажем, полиција је уз један храбри део грађана одбранила државу од обојене револуције. Али, у сваком житу има кукоља. Оно што је најважније у овом случају је што је држава одмах одреаговала и похапсила све. Ово што раде сада председнику државе је дехуманизација. Поново лажу и измишљају. Много је битнија посета председника Вучића. И ја ћу посетити Кину следеће недеље. Кина је један од највећих инвеститора у Новом Саду – нагласио је Мићин.

Он је додао и да се ускоро очекује грађевинска дозвола за трећи мост.

– Од понедељка крећу радови на приступним саобраћајницама за ново железничку станицу на Руменчком путу. У септембру ће бити готови радови. Раде се и радови на крилу А и Д на главној железничкој станици. И ми бисмо могли да имамо до краја године крило Д које би било функционално – навео је први човек Новог Сада.

избор:24 седам

Тагови: