У недељу, 7. јуна, екипе Црвеног крста Бољевац учествовале су на Међурегионалном такмичењу у пружању прве помоћи и реалистичком приказу повреда, стања и обољења које је одржано у Свилајнцу.
На такмичењу су наступили наше екипе петлића и подмладка у пружању прве помоћи, као и екипа у реалистичком приказу повреда, стања и обољења.
Ово такмичење представља прилику да покажу хуманост, тимски дух, одговорност и спремност да помогну другима – вредности које Црвени крст негује и преноси на младе генерације.
Поносни смо на све наше такмичаре, њихове инструкторе, волонтере и сараднике који су уложили много труда у припреме за ово такмичење.



