У организацији Градског одбора СНС Сокобања данас је уприличено дружење са пензионерима, које је окупило више од 150 наших најстаријих суграђана.
У срдачној и пријатној атмосфери, присутнима се обратио председник општине Сокобања Миодраг Николић, нагласивши да су пензионери темељ друштва и да су својим дугогодишњим радом, трудом и одговорношћу оставили неизбрисив траг у развоју Сокобање и Србије.

Током дружења истакнута је важност међусобног поштовања, солидарности и бриге о најстаријим суграђанима, уз поруку да ће локална самоуправа и у будућности наставити да подржава активности које доприносе бољем и квалитетнијем животу пензионера.



