ДРУЖЕЊЕ У НЕГОТИНУ: Пензионери уз разговор и размену искустава на скупу у организацији ОО СНС Неготин

Srbija na istoku/Negotin

Подели:

У организацији Градског одбора СНС Неготин данас је уприличено дружење са пензионерима, које је окупило више од 150 наших најстаријих суграђана.

У срдачној и пријатној атмосфери, присутнима се обратио председник општине Неготин, Владимир Величковић, нагласивши да су пензионери темељ друштва и да су својим дугогодишњим радом, трудом и одговорношћу оставили неизбрисив траг у развоју Неготина и Србије.

Током дружења истакнута је важност међусобног поштовања, солидарности и бриге о најстаријим суграђанима, уз поруку да ће локална самоуправа и у будућности наставити да подржава активности које доприносе бољем и квалитетнијем животу пензионера.