Из Аранђеловца пешке кренули на скуп који се у суботу одржава у Београду

Foto/Tanjug printscreen

Подели:

Група грађана, симпатизера и активиста СНС кренула је данас пешице из Аранђеловца ка Београду како би присуствовали скупу “Србија једна породица“ који ће бити одржан 27. јуна на платоу испред Дома Народне скупштине.