Почео Мото скуп „Неготин 2026“ – бајкери из Србије и региона окупили се на Kусјачкој плажи

Фото: Општина Неготин

Подели:

На Kусјачкој плажи јуче је званично почео четврти Мото скуп „Неготин 2026“, који и ове године окупља велики број бајкера и љубитеља двоточкаша из Србије и земаља региона. Манифестацију организује Мото клуб „Лобање“, уз подршку Мото асоцијације Србије.

Првог дана скупа отворен је камп за учеснике, организован је заједнички ручак, а вечерњи програм обележила је рок свирка бендова Аудио Грабер и Севдах Рок Конекшн, који су се побринули за добру атмосферу међу окупљенима.

Програм се наставља данас, када су, поред доручка и ручка за учеснике, планиране традиционалне бајкерске игре, након којих ће уследити концерти бендова ПоРок Бенд и Хот Дог.

Завршни дан манифестације, у недељу, резервисан је за заједнички доручак и испраћај гостију.

Мото скуп у Неготину током година прерастао је у једну од препознатљивих манифестација овог краја, а осим љубитеља мотоцикала, сваке године привлачи и велики број посетилаца који уживају у доброј музици, дружењу и јединственој бајкерској атмосфери.