Чланови Мото клуба „Фалконс“ из Сокобање стигли су у Требиње, где учествују на једном од највећих мото скупова у региону. Током путовања ка Херцеговини, сокобањски бајкери достојно су представљали свој клуб, град и традицију бајкерског дружења по којој су препознатљиви.
По доласку у Требиње, чланови клуба окупили су се под заставом Мото клуба „Фалконс“, где су се дружили са бајкерима из бројних градова Србије и региона. Истовремено, искористили су прилику да промовишу предстојећи Мото скуп у Сокобањи, који ће бити одржан 17. и 18. јула на летњој позорници „Врело“.
Сокобањски бајкери и овог пута показују да су више од мото клуба – они су амбасадори свог града, пријатељства и бајкерског духа који повезује људе без обзира на границе и километре.
Предстојећи Мото скуп у Сокобањи окупиће велики број љубитеља двоточкаша, а посетиоце очекује богат музички програм и наступи рок група „Освајачи“ и „Кербер“.
Члановима Мото клуба „Фалконс“ желимо безбедан повратак из Требиња и успешну промоцију Сокобање на овом значајном регионалном окупљању.

