Порука захвалности и подршке: Одржан скуп пензионера у Бољевцу

Подели:

У организацији Општинског одбора Српске напредне странке у Бољевцу данас је одржано дружење пензионера које је окупило више од 170 учесника. Скуп је протекао у пријатној, пријатељској и веселој атмосфери, уз разговор о темама значајним за најстарије суграђане.

Током сусрета било је речи о будућим пакетима подршке и помоћи намењеним пензионерима које припремају Република Србија и председник Александар Вучић, као и о другим питањима важним за живот и развој општине Бољевац.

Присутнима се обратио и председник општине Бољевац, који је пензионерима пожелео много здравља, среће и лепих тренутака са својим породицама, истичући да му је задовољство што их види у великом броју, расположене, насмејане и пуне позитивне енергије.

Желим вам пре свега добро здравље, много среће и да вас увек виђамо овако расположене, ведре и позитивне. Ваше искуство, труд и допринос који сте дали развоју наше општине заслужују велико поштовање и захвалност“, поручио је председник општине Слађан Ђимиш.

На крају обраћања захвалио се свим присутним пензионерима на доласку, подршци и дугогодишњем доприносу развоју локалне заједнице.

Из ОО СНС Бољевац поручују да ће и убудуће наставити да негују непосредан контакт са грађанима, јер су разговор, међусобно разумевање и заједништво важан темељ за даљи развој општине и стварање бољих услова за живот свих генерација.