„РЕЛИ ПРИЈАТЕЉСТВА” окупио љубитеље олдтајмера у Неготину

„Рели пријатељства” окупио љубитеље олдтајмера у Неготину
Фото: ТООН

Подели:

Неготин је био домаћин „Релија пријатељства”, манифестације коју су организовали Ауто-мото клуб „Мерилин Монро” из Ћићевца и Туристичка организација општине Неготин. Овај догађај окупио је бројне учеснике и љубитеље олдтајмер возила из различитих крајева Србије.

Током боравка у Неготину, учесници су имали прилику да се упознају са богатом културном, историјском и природном баштином неготинске Крајине.

У оквиру програма организована је посета Манастиру Буково, једној од најзначајнијих духовних и културних светиња овог краја. Учесници су обишли и Музеј Крајине, где су се упознали са богатом историјском баштином и културним наслеђем неготинског краја.

Манифестација је још једном потврдила значај оваквих сусрета у промоцији туристичких потенцијала Неготина и очувању традиције олдтајмеризма.