Дачић: Жеља полиције је да буде симбол сигурности грађана

tanjug

Подели:

БЕОГРАД – Потпредседник Владе Србије и министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је данас поводом обележавања Дана Министарства унутрашњих послова и Дана полиције да је жеља полиције да она буде симбол сигурности грађана.

Дачић је рекао да ће данас, сем званичног обележавања 215. годишњице МУП-а, бити одржан и технички збор на којем ће грађани имати могућност да виде каквом техником располаже полиција.

„Данас ће, осим званичног програма, бити одржан и тај технички збор. Он је већ од 8-9 сати отворен, где ће грађани моћи да дођу, да виде и хеликоптере и борбена возила и специјалне јединице. Отворено је за, наравно, све грађане“, најавио је министар плиције гостујући у Јутарњем дневнику РТС-а.

извор:танјуг

Тагови: