До нестанка струје дошло због леда на далеководима

Подели:

Танда, Горњане, као и рејони Злота (Галоња и доња и горња Бељевина) су тренутно без струје.
фото: са терена

До испада је дошло због леда на далеководима. Струја би требало да стигне у току дана, али нема тачних информација када, јер је мало екипа на терену, а подручје је разуђено.

Грејање у граду је стабилно, осим појединачних пријава које су углавном због неодржавања кућне инсталације или лоше изолације објекта.

Тагови: